Venkovní stínění oken

Hliníkové rolety

Classic


CLASSIC - viditelný box

Viditelný box se často používá pouze pro dodatečnou montáž a je to škoda. Mi ho doporučujeme i pro novostavby. Pohledový box umí být i zajímavý designový prvek. Není integrovaný do stavby, proto jeho úprava či odstranění při budoucí rekonstrukci nenese žádné vedlejší náklady. Dobré myslet do budoucna.

Fasade


FASADE - pod omítkový box

Řešení pro ty, kteří přiznaný box opravdu nechtějí. Schránka rolety je schována pod fasádou. Vidět je pouze spodní díl boxu (revizní klapka). Vodící lišty rolety jsou přiznané a namontované přímo na okno. Stavební příprava pro tyto systémy je velice jednoduchá.

Heluz


HELUZ - rolety do překladů Heluz

Krásná myšlenka se spoustou ALE či POZOR. Výjimečný systém, který však požaduje ostražitost již při hrubé stavbě, usazování oken a parapetů. Dodržování výkresové dokumentace je zde bezpodmínečně nutné. Roleta je zde schována v překladu, vedení rolety je zapuštěno do zdiva. Vše je tedy zapuštěno do stavby. 

Ovládání hliníkových rolet

Elektrické ovládání

Elektrické ovládání se dnes stalo již standardem. Z pohledu řízení zde není nic co by nešlo. Motorizace používáme od výrobců Somfy a Selve.de s pětiletou zárukou.

Chytré systémy automatizace

Automatizace je nejen pohodlná, ale především šetří Vaše peníze. V nabídce jsou systémy od spínacích hodin po řízení stínění přes aplikace pro chytré telefony.

Ruční ovládání

Ruční ovládání rolet je možné několika způsoby (popruhem, šňůrou, klikou či na pružinu). Správný typ se volí podle rozměrů rolety a typu instalace.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.