Sítě proti hmyzu do oken

Sítě proti hmyzu do oken

Většina z Vás hledá nejvhodnější způsob, jak zamezit vniknutí obtížného a mnohdy i nebezpečného hmyzu do Vašeho domova.

Sítě proti hmyzu zároveň nijak neruší výhled z okna a nikterak nebrání větrání místností. Existuje celá řada typů okenních a dveřních sítí proti hmyzu. I když funkce sítěk je hlavně praktická, svým elegantním minimalistickým vzhledem se stávají moderním doplňkem oken a dveří.

Sítě proti hmyzu jsou vhodné do všech typů budov.

Pevný rám s lemem, vyztužený

Síťový rám s bezkonkurenční životností, rohy rámu vyztuženy nerezovými rožky, možnost osazení těsnícími kartáči, pět druhů síťovin, 20 základních barev bez příplatku, možnost lakování či potažení do folie oken

Pevný rám bez lemu

Vhodný hlavně pro okna, které nelze plně otevírat a použít systém rámu s lemem. Montáž i demontáž je z venkovní strany. Pro okna v patře tedy není zcela vhodný. 

Rolovací sítě

Použití nacházejí například u střešních oken. Nabízíme dvě varianty. Stahování z vrchu dolů nebo rolování do boku, zda z leva doprava či naopak je pouze na Vás. Síťovina v hliníkovém kastlíku ovládaná pomocí pružiny. Vedení je v hliníkových lištách se speciálními kartáči, které síťovinu drží. Zavírání na zarážky či magnet.

Okenní plissé

Typ posuvné sítě, kde se síťovina skládá do "harmoniky". Posuv může být podle typu nahoru-dolů nebo do stran. Zajímavé a elegantní řešení.


V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.